1e Elftal

Competitie- en bekerindeling KNVB De Zweef 1 seizoen 2018/2019 (1e klasse E)

 

Nr Team Voorkeurstijd
1 De Zweef 1 14:00
2 Achilles '12 1 14:00
3 Vorden 1 14:00
4 Hulzense Boys 1

14:30

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
1-9-2018 17:00 De Zweef 1 Hulzense Boys 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
9-9-2018 14:00 Vorden 1 De Zweef 1 Sportpark 't Grote Veld VORDEN
16-9-2018 14:00 De Zweef 1 Achilles '12 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL


 

Nr Team Voorkeurstijd
1 Rigtersbleek 1 14:00
2 Bemmel SC 1 14:00
3 FC Winterswijk 1 14:00
4 TVC '28 1 14:00
5 BWO 1 14:00
6 BVC '12 1 14:00
7 Stevo 1 14:00
8 Tubantia 1 14:00
9 NEC 1 14:00
10 WAVV 1 14:00
11 De Zweef 1 14:00
12 Heino 1 14:00
13 Longa '30 1 14:00
14 Rohda R. 1 14:00

 

Datum Tijd Thuisteam Uitteam Accommodatie Plaats
23-9-2018 14:00 Stevo 1 De Zweef 1 Sportpark De Peuverweide GEESTEREN OV
30-9-2018 14:00 De Zweef 1 TVC '28 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
7-10-2018 14:00 Heino 1 De Zweef 1 Sportpark De Kampen HEINO
14-10-2018 14:00 De Zweef 1 NEC 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
21-10-2018 14:00 BWO 1 De Zweef 1 Sportpark De Noork HENGELO OV
28-10-2018 14:00 De Zweef 1 FC Winterswijk 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
4-11-2018 14:00 Rohda R. 1 De Zweef 1 Sportpark Tijenraan RAALTE
18-11-2018 14:00 De Zweef 1 Rigtersbleek 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
25-11-2018 14:00 De Zweef 1 Tubantia 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
2-12-2018 14:00 Bemmel SC 1 De Zweef 1 Sportpark Ressen RESSEN
9-12-2018 14:00 WAVV 1 De Zweef 1 Sportpark Ketwich Verschuur WAGENINGEN
16-12-2018 14:00 De Zweef 1 Longa '30 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
20-1-2019 14:00 BVC '12 1 De Zweef 1 Sportpark 't Groothuis BEEK-UBBERGEN
27-1-2019 14:00 De Zweef 1 Rohda R. 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
3-2-2019 14:00 Rigtersbleek 1 De Zweef 1 Sportpark Rigtersbleek ENSCHEDE
10-2-2019 14:00 De Zweef 1 Stevo 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
17-2-2019 14:00 TVC '28 1 De Zweef 1 Sportpark De Grote Moat TUBBERGEN
10-3-2019 14:00 De Zweef 1 BWO 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
17-3-2019 14:00 FC Winterswijk 1 De Zweef 1 Sportpark Jaspers WINTERSWIJK
24-3-2019 14:00 De Zweef 1 BVC '12 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
7-4-2019 14:00 Longa '30 1 De Zweef 1 Longa'30 sportcomplex LICHTENVOORDE
14-4-2019 14:00 De Zweef 1 WAVV 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
21-4-2019 14:00 De Zweef 1 Bemmel SC 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
12-5-2019 14:00 Tubantia 1 De Zweef 1 Sportpark De Bijenkorf HENGELO OV
19-5-2019 14:00 De Zweef 1 Heino 1 Sportpark Gagelman NIJVERDAL
26-5-2019 14:00 NEC 1 De Zweef 1 De Goffert complex De Eendracht NIJMEGEN