Commissies

Commissies

Beheer clubgebouw

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Beheerder clubgebouw

Paul Morsink

06-27140970

kantinebeheer@dezweef.nl

 

Jeugdcommissie

Functie

Naam

 Telefoon

E-mail

Algemeen

-

-

jeugdcommissie@dezweef.nl

Voorzitter

Stefan Scholten

06-42448454

-

Wedstrijdsecretaris JO13 t/m JO19

Hans Knobben

06-18501339

hansknobben@hetnet.nl

Wedstrijdsecretaris pupillen JO8 t/m JO12

Lisanne Dikkers

06-40220996

dikkers1993@hotmail.com

Website, Sportlink, Wedstrijdzaken App, ondersteuning wedstrijdsecretariaat

Rik Engbers

- -

Secretaris

Robin Souverijn

- -

Hoofdcoördinator Jeugd

René Jannink

06-42124970 -

Materialenbeheer

Henk Dikkers

06-51979562 -

Scheidsrechterszaken

Vacant

- -

 

Jeugdcoördinatoren

Functie

Naam

 Telefoon

Hoofdcoördinator Jeugd

René Jannink

06-42124970

Coördinator JO19-jeugd

Eddy Huis in ‘t Veld

06-22028907

Coördinator JO17-jeugd

Eddy Huis in ‘t Veld

06-22028907

Coördinator JO15-jeugd

Peter Nieland

06-15302009

Coördinator JO13-jeugd

Peter Nieland

06-15302009

Hoofdcoördinator (JO7 t/m JO12)

Harco Evers

06-18711599

Coördinator breedtesport (JO7 t/m JO12)

Martijn Evers

06-47192316

Coördinator De Zweef Mini's

Stefan Scholten

06-42448454

Coördinator M-jeugd

Djarah Wijkamp

06-20077934

Coördinator Keepers

Niek van Rhee

06-22476839

Coördinator opleiden en begeleiden

Jos van Rhee

06-52045220

 

Activiteitencommissie jeugd

Functie

 Naam

 Telefoon

E-mail

Algemeen

-

-

activiteitencommissie@dezweef.nl 

Voorzitter

Nicolle Raamsman

06-53184989

 

Penningmeester

Leanne Ruis 

06-23402280

 

Bestuurslid

Marieke Kroeskop

06-38505005

 

Bestuurslid

Theo Koopman

06-10718135

 

Bestuurslid

Jarno Gottemaker

06-55745624

 

Bestuurslid

Merte Kolman

06-25506079

 

Bestuurslid

Marleen Wermink

06-18935818

 

 

Technische commissie

Naam

E-mail

Algemeen

technischecommissie@dezweef.nl

Xander ten Hove (senioren)

 

Mark Scholten (senioren)

René Jannink (jeugd)

Romy van den Heuvel (vrouwen – bestuur)

Robert Spenkelink (sport-medisch)

 

Accommodatiecommissie

Functie

Naam

E-mail

Algemeen

 

accommodatiecommissie@dezweef.nl

Voorzitter

Helmut van Rhee

-

Lid

Leo Geurtse

-

Lid

Henk Dikkers

-

Lid

Willie Scholten

-

Lid

Marcel Siero

-

Lid

Henk Grondhuis

-

Lid

Ronnie van Oene

-

Lid

Paul Morsink (kantinebeheerder)

-

 

Materialencommissie

Functie

 Naam

 Telefoon

 E-mail

Algemeen

-

-

materialencommissie@dezweef.nl

Materialencommissie senioren

 Gerrit Verschoor

0548-618158

 

Materialencommissie jeugd

 Henk Dikkers

06-51979562

 

Seniorencommissie

Functie

Naam

Telefoon

E-mail

Algemeen

-

-

seniorencommissie@dezweef.nl

Voorzitter

Henk Grondhuis

06-33788805

-

Lid

Gerard te Kiefte

06-14068982 

-

Coördinator Scheidsrechters

Harry Hoonhorst

06-51122389

-

Lid

Gerrit ten Dam

06-10363580

-

Wedstrijdsecretaris

Hans Knobben

06-18501339

hansknobben@hetnet.nl

 

Webredactie

Leden

E-mail

Algemeen

webredactie@dezweef.nl

Robin Tibbe

-

Ruben Timmermans

-

Rik Engbers

-

Hans Knobben

-

Jan-Pieter van Vree

-

 

PR-commissie

Leden

E-mail

Algemeen

prcommissie@dezweef.nl

Robin Tibbe

-

Ruben Timmermans

-

 

Kledingcommissie

Leden

E-mail

Algemeen

kledingcommissie@dezweef.nl

Anouk ten Dam

-

Cindy Wennemers

-

Gerard te Kiefte

-

Jody Nijenhuis

-

Sharon Wieldraayer

-

Wendy van Dijk

-

Yvonne Kerkdijk-Slag

-

 

Sponsorcommissie

Functie

Naam

Email

Algemeen

 

sponsorcommissie@dezweef.nl

Voorzitter

Jan Fikken

-

Secretaris

Paul Souverijn

-

Acquisitie

Martijn Evers

-

 

Paul Souverijn

-

 

Marcel Eilders

-

Administratie

Ronnie Willems

-

Relatiebeheer

Dennis Blankhorst

-

 

Harold Westendorp

-

 

Bestuur Vriendenkring

 Functie

 Naam

 E-mail

Telefoon

 Voorzitter

 Michel Dikkers

 micheldikkers@hotmail.com

06-14621304

 Secretaris

 Gerben Hoogers

 gerbenenlinda@ziggo.nl

06-43419948

 Penningmeester

 Marcel Geurtse

 marcelgeurtse@yahoo.com

06-17175455

 Bestuurslid

 Paul Damman

 paul_damman@hotmail.com

06-57628231

 Bestuurslid

 Kim Praas

 kim_praas@hotmail.nl

06-23035963

 Bestuurslid

Jeffrey Beumer

 jeffreybeumer@hotmail.com

06-41336510

 

Redactie GOAL!MAGAZINE

Naam

Telefoon

E-mail

Algemeen

-

goalmagazine@dezweef.nl 

Bart Broens

-

broenshj@gmail.com

Charles Rozendal

-

charlesrozendal@ziggo.nl

Jan-Pieter van Vree

06-46160474

jpvanvree@gmail.com  

Erik Heuver

-

el.heuver@ziggo.nl

Roy Nijenhuis

-

roy_nijenhuis@hotmail.com

 

Pieter van Vree
(vormgeving)

06-39610633

 info@vanvreecommunicatie.nl

 

 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!