Belangrijke adressen

Belangrijke adressen

Onderdeel

Contactpersoon

Telefoon

Email

Bestuur

Micha Masthoff (secretaris)

06-40973799

info@dezweef.nl of bestuur@dezweef.nl 

Beheer clubgebouw

Paul Morsink

06-27140970

kantinebeheer@dezweef.nl 

Inkoper kantine

Bart van Rhee 

 

bart.van.rhee@gmail.com

Clubgebouw

 

0548-611821

 

Coördinator opleiden-begeleiden 

Jos van Rhee

06-52045220

stagelopen@dezweef.nl

GOAL! Magazine

Jan-Pieter van Vree

06-46160474

goalmagazine@dezweef.nl

Bardiensten

Lisanne Dikkers

06-40220996

bardiensten@dezweef.nl 

 

Djarah Wijkamp

06-20077934

 

Technischecommissie

 

 

technischecommissie@dezweef.nl

Jeugdcommissie

Stefan Scholten (voorzitter)

06-42448454

jeugdcommissie@dezweef.nl

Activiteitencommissie jeugd

 

 

activiteitencommissie@dezweef.nl

Ledenadministratie

Jaap Bregman 

 

ledenadministratie@dezweef.nl

Kledingcommissie

 

 

kledingcommissie@dezweef.nl 

Materialen

Gerrit Verschoor / Henk Dikkers

0548-618158

materialencommissie@dezweef.nl

Seniorencommissie

Henk Grondhuis 

06-33788805

seniorencommissie@dezweef.nl

Sleutel clubgebouw

Familie Trenning

0548-611818

Koersendijk 60

Wedstrijdsecretariaat senioren en junioren JO19 t/m JO13

Hans Knobben  

06-18501339

wedstrijdsecretariaat@dezweef.nl 

Wedstrijdsecretariaat pupillen JO11 + JO9

Lisanne Dikkers 

06-40220996

wedstrijdsecretariaat@dezweef.nl 

Sponsoring algemeen / GOAL Magazine

Martijn Evers

0548-612910

sponsorcommissie@dezweef.nl

 

Website: De redactie van de website bestaat uit Robin Tibbe, Ruben Timmermans en Hans Knobben. Nieuws, tips e.d. kun je sturen aan webredactie@dezweef.nl. Naast deze drie mensen is er nog een groep leden actief op onze website. Dat zijn mensen met specifieke taken, zoals programma wedstrijden, activiteiten jeugd, De Zweef Mini's enz. 

Delen

voeg je eigen gadgets toe aan deze pagina!